PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 30. září 2018
úterý 25. září - neděle 30. září 2018
olej na malířské lepence | 51 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč
olej na sololitu | 50 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
bronz | v. 42 cm | II. odlitek
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč
bronz | 36 x 33 x 13 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
bronz | v. 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
055olej na desce | 55 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
olej na desce | 60 x 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
lité laky na sololitu | 29,5 x 39,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
lité laky na sololitu | 31,5 x 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
lité laky na sololitu | 40,5 x 45,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
olej a písek na desce | 29 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
olej na sololitu | 59 x 83 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
063olej na dřevě | 27,3 x 32,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
olej na dřevě | 44,7 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
olej na plátně | 30 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč
akryl na plátně | 65 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
069enkaustika na desce | 35 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
070olej na plátně | 30 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
akvarel a pastel na kartonu | 39 x 56 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na plátně | 45 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na linoleu a desce | 37,5 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
kombinovaná technika na sololitu | 50 x 68,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
olej na sololitu | 41 x 86 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
olej na plátně | 60 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
olej na plátně | 45 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
078akryl a olej na sololitu | 42,5 x 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 44 000 Kč
079kombinovaná technika na sololitu | 34 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
akryl a olej na plátně | 70 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
081olej na plátně | 75 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
akryl na plátně | 137 x 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 20 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
olej na plátně | 49,5 x 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
akryl na plátně | 140 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
olej na plátně | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
087kombinovaná technika na plátně | 65 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
088akryl na plátně | 120 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej a emulze na plátně | 100 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
090olej na plátně | 43,5 x 60,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
091olej a emulze na plátně | 65 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
olej na plátně | 25 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
093akryl na plátně | 60 x 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akryl na plátně | 30,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 50 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 26 000 Kč
096olej na plátně | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
097bronz | v. 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 600 Kč
zlacené olovo | v. 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej na plátně | 30 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
100olej na plátně | 35 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na plátně | 45 x 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
102olej na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
103akryl na plátně | 58 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
akryl, tempera a email na plátně | 65 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
105olej na plátně | 50 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
olej na sololitu | 60,5 x 80,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
olej na desce | 155 x 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
108kombinovaná technika na plátně | 95 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 42 000 Kč
olej a koláž na plátně | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
akryl na sololitu | 122 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
akryl a olej na plátně | 50 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
112olej na plátně | 40 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč