Tři fáze, 3 ks
007

Zdeněk Sýkora (1920 - 2011)

Tři fáze, 3 ks, 1997

serigrafie | 70 x 70 cm | sign. Sýkora 97 | 20/40 | rámováno

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 106 - 111, 157, Gallery, Praha, 2008

VYDAVATEL
Galerie Zdeněk Sklenář, Litomyšl, 1997

VYVOLÁVACÍ CENA: 135 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 155 000 Kč

neděle 17. března 2019

12.3. - 17.3. 2019