neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019
olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
229litografie | 38 x 49,2 cm | 60/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
dřevořez | 31,6 x 46,9 cm | 46/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč