neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019
olej na desce | 30,8 x 21,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
olej na plátně | 65 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
235litografie | 28 x 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč