SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019
porcelán ručně dekorovaný pod glazurou roztokem kovových solí | v. 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
400glazovaný porcelán | v. 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
glazovaný porcelán | v. 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
glazovaný porcelán | v. 13,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
glazovaný porcelán | d. 18,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
406glazovaný porcelán | d. 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
glazovaný porcelán | d. 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
glazovaný porcelán | v. 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 100 Kč
409glazovaný porcelán | d. 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
glazovaný porcelán, poškozeno | d. 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
411glazovaný porcelán | v. 24,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
414glazovaný porcelán | v. 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 100 Kč
glazovaný porcelán, poškozeno | v. 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
417glazovaný porcelán, poškozeno | v. 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč
glazovaný porcelán, poškozeno | v. 19 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč