kombinovaná technika na desce | 70 x 83 cm | sign. Kolenčík 2009 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019