Stojící II.
007

Karel Nepraš (1932 - 2002)

Stojící II., 1959

bronz | v. 126 cm | sign. K. Nepraš, 1/5, původní odlitek | rámováno

Šmidrové, obr. č. 5, nestránkováno, Obelisk, Praha, 1970; Karel Nepraš, Iron Story, str. 49, Galerie Peron, Praha, 1999; Karel Nepraš, Sedící – Stojící – Kráčející, str. 83, Gema Art, Praha, 2002; ’60: Šedesátá, ze sbírky Galerie Zlatá Husa, str. 278, Galerie Zlatá Husa, Praha, 2004; Revue Art 1/2017, str. 71, Prague Auctions, Praha, 2017

Karel Nepraš, Sochy, GHMP, Staroměstská radnice, Praha, 1991 – 1992; Karel Nepraš, Iron Story, Galerie Peron, Praha, 1999; Karel Nepraš, Sedící – Stojící – Kráčející, Letohrádek královny Anny, Pražský hrad, Praha, 2002; ’60: Šedesátá, ze sbírky Galerie Zlatá Husa, Galerie Zlatá Husa, Praha, 2004; ’60: Šedesátá, ze sbírky Galerie Zlatá Husa, Dům umění města Brna, Brno, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 230 000 Kč

neděle 16. června 2019

11.6. - 16.6. 2019