neděle 16. června 2019
11.6. - 16.6. 2019
olej na plátně | 20 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
278tuš na papíře | 33 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
tuš na papíře | 33 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
kvaš a tuš na papíře | 25,6 x 32,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
akvarel a tuš na papíře | 59 x 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
kvaš, akvarel a tuš na papíře | 41 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
suchá jehla | 12,6 x 18,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
suchá jehla | 15,3 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
lept | 20,5 x 26,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč