SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 16. června 2019
11.6. - 16.6. 2019
olej na plátně | 100 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč
litografie | 36,9 x 50,6 cm | 34/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
litografie | 37 x 27,5 cm | 52/150
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč