SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 16. června 2019
11.6. - 16.6. 2019
bronz | 16,1 x 12,7 x 12,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
002olej na plátně | 110 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na desce | 29,8 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
olej na papíře | 44,5 x 32,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
olej na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
006olej na plátně | 49,5 x 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
bronz | v. 126 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 230 000 Kč
008olej na kartonu | 61 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
009lité laky na sololitu | 180 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
olej na plátně | 100 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
011tempera na plátně | 65 x 70 cm | Položka dražena ve prospěch dětského fondu UNICEF
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 49 000 Kč
lité laky na papíře a desce | 71 x 51 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 68 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 68 000 Kč
serigrafie | 32 x 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
015olej na plátně | 120 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
malba na skle, barevný staniol | 56 x 46,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
017olej na plátně | 100 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč
olej na plátně | 120 x 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
olej na plátně | 135 x 100 cm | Položka dražena ve prospěch dětského fondu UNICEF
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 61 000 Kč
keramika | v. 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
021bronz | 24,3 x 17,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
keramika | 48 x 29 x 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 170 000 Kč
023olej na plátně | 85 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
024akryl na plátně | 140 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
akryl, olej a tempera na plátně | 160 x 115 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
026akryl na plátně | 95 x 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč
olej a tempera na plátně | 120 x 200 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
akryl na plátně, drobné skvrny na malbě | 95 x 155 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 49 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 49 000 Kč
litý epoxid na desce | 105 x 75 x 4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
030akryl na plátně | 120 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 95 000 Kč
akryl na plátně | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 34 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 34 000 Kč
akryl na plátně | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
033olej na plátně | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 130 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
035akryl na plátně | 140 x 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
036akryl na plátně | 104,5 x 141 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 39 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 100 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 52 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 70 000 Kč
olej na plátně | 120 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 57 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 59 000 Kč
akryl na plátně | 75 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč