neděle 8. března 2015 od 13.30 hodin
úterý 3. března - sobota 7. března 2015
litografie | 59 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
083tuš a fix na papíře | 52,6 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč
akvarel na papíře | 100 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč