neděle 8. března 2015 od 13.30 hodin
úterý 3. března - sobota 7. března 2015
akvarel a tuš na papíře | 64,8 × 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 31,1 × 24,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 31,3 × 24,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a pastel na papíře | 31 × 24,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
akvarel, pastel, kvaš a tužka na papíře | 29,5 × 20,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
202akvarel na papíře | 29,2 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
tuš a tužka na papíře | 31,1 × 39,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 36 × 47,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 875 Kč
litografie | 19,5 × 22,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvarel, kvaš a tužka na papíře | 20 × 27,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
207akvarel, pastel a tužka na papíře | 18 × 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč
pastel, kvaš a tužka na papíře | 48 × 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
akvarel tuš a tužka na papíře | 48 × 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč
akvarel na papíře | 58,5 × 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
211akvarel a tuš na papíře | 59 × 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tempera, kvaš, tuš a tužka na papíře | 100,3 × 70,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
213akvarel, tuš a tužka na papíře | 24,8 × 22,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
214akvarel, kvaš a tuš na papíře | 97,5 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
akvarel, kvaš a tužka na papíře | 89,5 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
216akvarel, pastel a kvaš na papíře | 41,5 × 58,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
akvarel, pastel a kvaš na papíře | 42 × 58,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
akvarel, kvaš, pastel a tužka na papíře | 36 × 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel, kvaš a tužka na papíře | 36 × 47,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
220akvarel, pastel a tuš na papíře | 51 × 70,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
pastel, kvaš a tuš na papíře | 50 × 70,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč
akryl a akvarel na papíře | 95 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
tempera, kvaš a pastel na kartonu | 99,5 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč