U. F. O.
191

Eduard Halberštát (1937)

U. F. O., 1993

serigrafie | 36 x 51 cm | sign. Eduard Helberštát 93 | 10/30 | rámováno

Provenience: Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

neděle 6. října 2019

1.10. - 6.10. 2019