Velká váza
340

Jiří Boháč (1942)

Velká váza, 1991-1996

sklo zelené přejímané bílým opálem, foukané do dřevěné formy, soukromá tvorba, vyrobeno 20 ks | v. 42 cm | sign. JB, Crystalex, závod 2, huť č. 5, Nový Bor

PROVENIENCE
Získáno z ateliéru autora.

Studium na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, poté na VŠVU u doc. V. Ciglera. Od r. 1980 návrhářem v ÚBOKu Praha.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč

neděle 6. října 2019

1.10. - 6.10. 2019