neděle 6. října 2019
1.10. - 6.10. 2019
olej na plátně | 110 x 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 140 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
olej na plátně | 140 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně, mírně poškozeno | 110 x 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 140 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
olej na plátně | 120 x 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 27 000 Kč