SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 6. října 2019
1.10. - 6.10. 2019
lept | 93 x 63,5 cm | 1/1
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 200 Kč
lept | 88,5 x 62,5 cm | 2/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
lept | 64 x 86 cm | 1/2
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč