SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 6. října 2019
1.10. - 6.10. 2019
lité laky na sololitu | 27,3 x 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
lité laky na sololitu | 30 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
suchá jehla | 45 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč