Hnědo-bílá struktura
011

Zdeněk Sýkora (1920 - 2011)

Hnědo-bílá struktura, 1973

serigrafie | 51 x 51 cm | sign. Sýkora 73 | 14/125 | rámováno

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 75, 154, Gallery, Praha, 2008

VYDAVATEL
Editions Gilles Gheerbrant, Montreal, Kanada

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019