015

Adriena Šimotová (1926 - 2014)

Bez názvu, 2008

tuha na papíře | 100 x 70 cm | sign. Adriena Šimotová 2008 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 180 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019