Texty 233
025

Eduard Ovčáček (1933)

Texty 233, 2004

kombinovaná technika na plátně | 100 x 82,5 cm | sign. E. Ovčáček 2004 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 82 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019