Ikaros
070

Jaroslav Šerých (1928 - 2014)

Ikaros, 1980

měd se smaltem | 25,5 x 22,5 cm | sign. Šerých 80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019