Jan Werich
084

Václav Turek (1924 - 1988)

Jan Werich, 1979 - 1983

olej na plátně | 129 x 119 cm | sign. Jan Turek 1979 - 83, vzadu opatřeno štítkem ČFVU, Dílo | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019