Je pouze jeden bůh?
112

Zdeněk Götz (1955)

Je pouze jeden bůh?, 80. léta

olej na plátně | 165 x 130 cm | sign. Z. Götz | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019