Černý monochrom
113

Vladimír Houdek (1984)

Černý monochrom, 2010

olej na plátně | 24,5 x 18 cm | sign. vzadu V. Houdek 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019