Radost
154

Otto Placht (1962)

Radost, nedatováno

kombinovaná technika na papíře | 71 x 100 cm | sign. Otto Placht | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 500 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019