Muž a žena
216

Michael Rittstein (1949)

Muž a žena, 1980

litografie | 39 x 54,5 cm | sign. M. Rittstein 80 | 24/65

Michael Rittstein, Soupis grafického díla, 1970 – 2003, str. 22, Vltavín, Praha, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 800 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019