suchá jehla | 19,5 x 15,5 cm | sign. Karel Chaba
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
suchá jehla | 19,5 x 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
189suchá jehla | 19,4 x 14,8 cm | 2/28
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
191akvarel a suchá jehla | 20 x 9,8 cm | 14/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč