suchá jehla | 24,8 x 25,3 cm | sign. Karel Chaba | 41/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
suchá jehla | 19,5 x 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
189suchá jehla | 19,4 x 14,8 cm | 2/28
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
191akvarel a suchá jehla | 20 x 9,8 cm | 14/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč