litografie | 41,5 x 57 cm | sign. F. Gross 71 | 27/31
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019