litografie | 24 x 54,2 cm | sign. Di 2010 | 121/150
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019