suchá jehla, lept, kolorováno | 29,3 x 21,4 cm | sign. J. Jíra
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
suchá jehla, lept | 39.,2 x 32,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 27,2 x 39,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 29,3 x 21,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
litografie | 32,5 x 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 17,8 x 12,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 13,2 x 10,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč