suchá jehla, lept, kolorováno | 17,8 x 12,9 cm | sign. J. Jíra 2000
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
suchá jehla, lept | 39.,2 x 32,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 27,2 x 39,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 29,3 x 21,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
litografie | 32,5 x 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 17,8 x 12,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 13,2 x 10,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč