olej na plátně | 65,5 x 54,5 cm | sign. Ota Janeček 90, č. soupisu 419 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019