fix a koláž na papíře | 42 x 30 cm | sign. vzadu V. Janoušková | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019