akvarel a kvaš na papíře | 24,1 x 35,5 cm | sign. Klápště 92 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 900 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
akvarel a tužka na papíře | 18,1 x 40,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 13,7 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 24,1 x 35,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 900 Kč