serigrafie | 21 x 14,9 cm | sign. Kolíbal | 14/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
litografie, originální přebal | 46,8 x 33,5 cm | 3/33
VYVOLÁVACÍ CENA: 79 000 Kč
137uhel na papíře | 30 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
uhel na papíře | 30 x 44,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč