akryl, průmyslová houba a papír na plátně | 70 x 50 cm | sign. Ivan Komárek 2018
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
akryl, průmyslová houba a papír na plátně | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
103akryl, textil, plast, guma a karton na plátně | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
230litografie | 37,5 x 53,5 cm | 37/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč