olej na plátně | 57 x 70 cm | sign. V. Komárek 67 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019