kombinovaná technika na plátně | 55 x 41 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1962 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
kombinovaná technika na plátně | 55 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
014akryl na plátně | 3 x 53 x 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 450 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 450 000 Kč
tuš na papíře | 59 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
propisovací tužky na papíře | 38,6 x 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
serigrafie | 40 x 40 cm | 10/15
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč