x
Barevná kompozice, 4 ks
151

František Kyncl (1934 - 2011)

Barevná kompozice, 4 ks, 1997

kvaš na papíře | 4 x 14,8 x 21 cm | sign. F. Kyncl 97 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019