litografie | 65 x 50 cm | sign. F. Matoušek 99 | 13/21 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
litografie | 65 x 50 cm | 13/21
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
233akryl, kvaš a serigrafie | 45,5 x 65 cm | 67/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
235serigrafie | 33,9 x 48,7 cm | 39/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
serigrafie | 47,8 x 67,2 cm | 32/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
239serigrafie | 54 x 74 cm | 20/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
241serigrafie | 47,5 × 67,5 cm | 47/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
serigrafie | 49,8 x 69,2 cm | 59/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
245serigrafie | 45 × 65 cm | 35/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
247serigrafie | 63,8 x 44,3 cm | 22/77
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
serigrafie | 43,5 x 21,5 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
serigrafie | 48 x 34 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč