litografie | 42,8 x 32,3 cm | sign. Lukáš Miffek 09 | 10/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019