akvarel a tuš na papíře | 37 x 30 cm | sign. Načeradský
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
akvarel a tuš na papíře | 37 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 42,1 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akvarel a uhel na papíře | 29 x 42,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč