kombinovaná technika na papíře | 71 x 100 cm | sign. Otto Placht | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019