litografie | 26,6 x 20 cm | sign. M. Rittstein 2015 | 46/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
akryl na plátně | 50 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
032akryl na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč
216litografie | 39 x 54,5 cm | 24/65
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 800 Kč