serigrafie | 51 x 51 cm | sign. Sýkora 73 | 28/250 | rámováno
Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 75, 154, Gallery, Praha, 2008
VYDAVATEL
Editions Gilles Gheerbrant, Montreal, Kanada
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
serigrafie a ručně tištěná razítková struktura, bibliofilie | 32,8 x 32,8 cm | 41/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
serigrafie, bibliofilie | 27,7 x 27,5 cm | 67/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 37 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
serigrafie, bibliofilie | 28 x 95,4 cm | 38/99
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč