SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 7. června 2015 od 13.30 hodin
úterý 2. června - sobota 6. června 2015
litografie | 46 × 51 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč
litografie | 37 × 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
suchá jehla, lept | 14 × 21,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
lept | 34 × 28,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
litografie | 61 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
tužka na papíře | 30 × 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
tuš na papíře | 30 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
tuš, uhel, pastel, běloba a tužka na papíře | 42,5 × 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč
tuš na papíře | 30 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč
tuš a tužka na papíře | 42 × 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
243tuš na papíře | 59 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
tuš a tužka na papíře | 42 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 59 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
246tuš na papíře | 59,5 × 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
247tuš a tužka na papíře | 42 × 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
tuš a tužka na papíře | 31 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
249tuš na papíře a kartonu | 43 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
250tuš a tužka na papíře | 45 × 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
tuš na papíře | 45 × 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
252akvarel, tuš a tužka na papíře, mírně poškozeno | 58,5 × 42,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na plátně | 58 × 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 48 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 75 000 Kč
akryl na plátně | 46 × 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 12 500 Kč
olej na plátně | 93 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
334olej na plátně | 38 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč