neděle 7. června 2015 od 13.30 hodin
úterý 2. června - sobota 6. června 2015
litografie | 44,5 × 33,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
171litografie | 60 × 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 97 × 69,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
kvaš, tuš a koláž na papíře | 48 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 54,5 × 45,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
318olej na plátně | 55 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč