Sv. Jan Nepomucký
317

Dorota Sadovská (1973)

Sv. Jan Nepomucký, 2002

olej na plátně | 200 × 200 cm | sign. Dorota Sadovská 2002

Svatý Jan Nepomucký, str. 89, Museum Moderner Kunst, Wörlen, Passau, Německo, 2002; Ateliér 5/2003, str. 9, Společnost časopisu Ateliér, Praha, 2003

Svatý Jan Nepomucký, Museum Moderner Kunst, Wörlen, Passau, Německo, 2002; Svatý Jan Nepomucký, Villa Ghellini, Villaverla, Itálie, 2003; Svatý Jan Nepomucký, Muzej Mimara, Zagreb, Chorvatsko, 2006; Svatý Jan Nepomucký, Múzeum mesta Bratislavy, Slovensko, 2007

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč

neděle 27. září 2015 od 13.30 hodin

úterý 22. září - sobota 26. září 2015