neděle 27. září 2015 od 13.30 hodin
úterý 22. září - sobota 26. září 2015
litografie | 43 × 28,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
tempera, akvarel a pastel na papíře | 47,7 × 35,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře, mírně poškozeno | 42,5 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 18,8 × 23,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč
kvaš a tuš na papíře | 41,6 × 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
kvaš a tuš na papíře | 40,4 × 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč